Դատախազների ֆուտզալի թիմը՝ իրավապահ մարմինների 2025 թվականի ֆուտզալի առաջնության եզրափակիչում
Գլխավոր դատախազ Աննա Վարդապետյանը 2025 թվականի ապրիլի 18-ին,  «Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության խաղադահլիճի տրիբունայից, հետևել է Ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության օրվան նվիրված՝ իրավապահ մարմինների 2025 թվականի ֆուտզալի առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշարում հանդես եկող՝ դատախազների ֆուտզալի թիմի խաղին:
Կիսաեզրափակիչ փուլ դուրս եկած Դատախազություն-Քննչական կոմիտե խաղում հաղթել է Դատախազության ֆուտզալի թիմը՝ 3-1 հաշվով:
Եզրափակիչ փուլում դատախազների ֆուտզալի թիմը մրցելու է Ներքին գործերի նախարարության ֆուտզալի թիմի հետ:

Команда прокуроров по футзалу в финале чемпионата правоохранительных органов по футзалу 2025 года
Генеральный прокурор Анна Вардапетян 18 апреля 2025 года с трибуны игрового зала спортивной общественной организации «Динамо» наблюдала за игрой команды прокуроров по футзалу, выступающей в полуфинальном турнире чемпионата правоохранительных органов по футзалу 2025 года, посвященном Дню полиции Министерства внутренних дел.
В полуфинальном матче Прокуратура-Следственный комитет команда Прокуратуры по футзалу победила со счетом 3 : 1.
В финальном туре команда прокуроров по футзалу сразится с командой Министерства внутренних дел по футзалу.