Դատախազների ֆուտզալի թիմը՝ իրավապահ մարմինների 2025 թվականի ֆուտզալի առաջնության եզրափակիչում
Գլխավոր դատախազ Աննա Վարդապետյանը 2025 թվականի ապրիլի 18-ին,  «Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության խաղադահլիճի տրիբունայից, հետևել է Ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության օրվան նվիրված՝ իրավապահ մարմինների 2025 թվականի ֆուտզալի առաջնության կիսաեզրափակիչ մրցաշարում հանդես եկող՝ դատախազների ֆուտզալի թիմի խաղին:
Կիսաեզրափակիչ փուլ դուրս եկած Դատախազություն-Քննչական կոմիտե խաղում հաղթել է Դատախազության ֆուտզալի թիմը՝ 3-1 հաշվով:
Եզրափակիչ փուլում դատախազների ֆուտզալի թիմը մրցելու է Ներքին գործերի նախարարության ֆուտզալի թիմի հետ:

Prosecutor’s futsal team made it to the final round of 2025 futsal competition between law enforcement authorities
On April 18, 2025, Anna Vardapetyan, Prosecutor General watched the game of the prosecutor’s futsal team participating in 2025 Futsal competition between law enforcement authorities, dedicated to the MIA Police day.
In the semifinal round the Prosecutor’s Office’s futsal team won the team of the Investigative Committee with a score of 3-1.
In the final round prosecutor’s futsal team will compete with the futsal team of the Ministry of Internal Affairs.