Գլխավոր դատախազությունը «Telegram»-ում գործարկել է պաշտոնական ալիք
Հայաստանի Հանրապետության գլխավոր դատախազությունը «Telegram» սոցիալական հարթակում գործարկել է «Գլխավոր դատախազություն» անվամբ պաշտոնական ալիք՝ Դատախազության գործունեության վերաբերյալ հանրամատչելի և ստույգ տեղեկությունը ճիշտ ժամանակին տրամադրելու նպատակով:
Ալիքին բաժանորդագրվելու համար պետք է անցնել հետևյալ հղումով:
Հիշեցնենք նաև, որ Գլխավոր դատախազությունը, քաղաքացիների իրազեկվածության բարձրացմանն ուղղված միջոցառումների շրջանակում, երկու ամիս առաջ «Facebook» սոցիալական ցանցում գործարկել է պաշտոնական էջ:
Այսուհետև, Դատախազության գործունեության վերաբերյալ տեղեկատվությունն ամբողջությամբ հասանելի կլինի ոչ միայն պաշտոնական կայքի և ֆեյսբուքյան էջի, այլ նաև տելեգրամյան ալիքի միջոցով:

Генеральная прокуратура запустила официальный канал в «Telegram»-е
Генеральная прокуратура Республики Армения запустила официальный канал «Генеральная прокуратура» на социальной платформе «Telegram» с целью предоставления общедоступной и точной информации о деятельности Прокуратуры в нужное время.
Чтобы подписаться на канал, перейдите по следующей ниже.
Напомним также, что два месяца назад Генеральная прокуратура запустила официальную страницу в социальной сети «Facebook» в рамках мероприятий, направленных на повышение информированности граждан.
Отныне информация о деятельности Прокуратуры будет в полном объеме доступна не только через официальный сайт и страницу в Facebook, но и через Telegram-канал.