Գլխավոր դատախազությունը «Telegram»-ում գործարկել է պաշտոնական ալիք
Հայաստանի Հանրապետության գլխավոր դատախազությունը «Telegram» սոցիալական հարթակում գործարկել է «Գլխավոր դատախազություն» անվամբ պաշտոնական ալիք՝ Դատախազության գործունեության վերաբերյալ հանրամատչելի և ստույգ տեղեկությունը ճիշտ ժամանակին տրամադրելու նպատակով:
Ալիքին բաժանորդագրվելու համար պետք է անցնել հետևյալ հղումով:
Հիշեցնենք նաև, որ Գլխավոր դատախազությունը, քաղաքացիների իրազեկվածության բարձրացմանն ուղղված միջոցառումների շրջանակում, երկու ամիս առաջ «Facebook» սոցիալական ցանցում գործարկել է պաշտոնական էջ:
Այսուհետև, Դատախազության գործունեության վերաբերյալ տեղեկատվությունն ամբողջությամբ հասանելի կլինի ոչ միայն պաշտոնական կայքի և ֆեյսբուքյան էջի, այլ նաև տելեգրամյան ալիքի միջոցով:

The official channel of the Prosecutor’s Office was launched in Telegram
The Prosecutor General’s Office of the Republic of Armenia has launched the official channel “Prosecutor General’s Office” on “Telegram” social platform in order to provide accessible and accurate information for the public regarding the activities of the Prosecutor’s Office in due time.
In order to subscribe to the channel, follow the link below.
We should also remind that the Prosecutor General's Office launched an official page on the "Facebook" social network two months ago in order to increasing citizens' awareness.
From now on information on the activities of the Prosecutor's Office will be fully available not only by means of the official website and Facebook page, but also by the Telegram channel.